Když se myšlenka stane skutečností

Trvalo to téměř dva roky od první myšlenky, že možná jednou …

Možná jednou udělám svůj vlastní seminář. A na jaké jiné téma, než na to, co mi dělá ze života peklo? Jednou na to přijdu, překonám to a pak to budu sdílet s ostatními. Realizace má od myšlenky ale sakra daleko, a tak jsem nejdřív musela svůj problém vyřešit, ujistit se, že už jsem schopná předávat informace dál a najít v sobě dostatek odhodlání a síly porazit věčnou prokrastinaci.

Už letos na jaře jsem věděla, že bych to chtěla zvládnout ještě tento rok, ale chyběla mi hnací síla. Zato mi nechyběly výmluvy, proč to nejde a proč nemám čas. Když se za vás ale postaví parta kamarádů, kteří ve vás věří a dávají vám plnou podporu, jde to nakonec snadno. Díky LMP 🙂

Pak už stačilo onemocnět angínou, která mě donutila vzít si neschopenku z práce a to, co jsem tak dlouho nosila v hlavě, se začínalo rodit na papír a měnit se tak ve skutečnost. A tak vznikl seminář o zvládání nervozity v psích sportech.

Premiéru jsme si dali v magické datum 2.12. a pak ještě opáčko ve zkrácené verzi o pár dní později. Mám opravdu velkou radost, jak se obě akce vydařily a jaké byly ohlasy.

Nakonec můžu říct, že jsem překvapila sama sebe, protože si uvědomuji, jaký má seminář přesah a že vlastně nemusí být nutně určený jen pro závodníky v psích sportech. Naplňuje mě pocit, že to má smysl a že ta spousta času, kterou jsem vložila do příprav, rozhodně nebyla promrhaná.

Maličkou ochutnávku s vámi sdílím na youtube:

Krásné ohlasy prvních účastníků:

Seminář byl pro mě velmi přínosný, a to nejen z pohledu závodníka. Témata pokryla vše, co ve sportech řeším a získala jsem hodně rad a pomůcek, jak na sobě pracovat a jak se dále vyvíjet. Dokonce jsem si uvědomila i problém, který jsem doteď neregistrovala. Díky za příjemnou, pohodovou a uvolněnou atmosféru a za cenné rady a předání zkušeností a rad. Pokud bude možnost, ráda budu pokračovat ve spolupráci.

 Lucka

Dostala jsem informace, jak se pokusit pracovat se svou vlastní nervozitou a ovládat ji. Je vidět, že Iva ví, o čem mluví, seminář byl přínosný, umí předat srozumitelně své znalosti dál.

 Monika

Podle mě vážně super seminář. Bylo by super, kdyby byly pokračování na další témata.

       Kristýnka, 15 let

 

Pokud vás seminář zaujal a rádi byste ho navštívili nebo se o něm dozvěděli víc, sledujte informace tady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *